• Welcome to Whisky Forum Bulgaria. Please login or sign up.

Шести мини фест "Whisky, Rum & Wine Master test", 3-4 април 2020 година

Started by Evgeni, 09, January, 2020, 10:53:43

Previous topic - Next topic

Evgeni

В духа на честитките за Новата година и нашите очаквания свързани с нея, да започнем с добрите новини, а те са свързани с предстоящото обичано от нас събитие - http://whiskyrumwine.com/.
Като истински хедонисти ние трябва да се подготвим за достойно представяне, а организаторът винаги се грижи и успява да ни помогне за осъществяването на тази благородна цел.
Няма време!

Evgeni

Чудя се каква ще е съдбата на феста. Няма никаква информация, а предвид епидемиологичната обстановка в страната не съм много сигурен, че ще се състои.   

Skye

Като се има предвид, че се употребяват дезинфектанти, със сигурност трябва да се състои :)
Даже можем да предложим, да го правят ежемесечно :)

Sirakoff

Напазарувах билети миналия месец и сега се надявам да не го отменят!

Evgeni

И на мен ми се иска да го има феста, но като гледам каква истерия се получава и драстичните мерки, които повсеместно се предприемат.... Не съм голям оптимист.

Skye

Изглежда са спрели продажбата на билети :(

Capture_W.JPG

Skye

Според мен организаторите взеха правилното решение да отложат събитието.
Да трепем по-бързо короната и чакаме нова дата.
Успех, Пепи!

Evgeni

Жалко за нашето мероприятие, но такива са реалностите и колкото и да не ни хареса, това е правилното решение.
Да мине това чудо и да чакаме следващия фест.
Да сме живи и здрави!

sharksfin

А аз специално си взех отпуска, планирах всичко - престой, транспорт... накрая... всеки ден уиски фест в домашни условия.

atanas

Лошо няма, Шарк, като те гледам във ФБ хич не си за съжаление - всеки ден с нова... бутилка  >:D
---
Ако някой се чуди какво да ми подари за рождения ден, ето няколко идеи:
https://www.whiskybase.com/profile/zinaf/wishlist

sharksfin

А, не купувам всеки ден, просто снимам и пийвам повече - къде от скука, къде от ентусиазъм