• Welcome to Whisky Forum Bulgaria. Please login or sign up.

ПРОМОЦИЯ

Started by донКурлеоне от СиераЛеоне, 28, November, 2019, 00:38:54

Previous topic - Next topic

sharksfin

Вуцов купи някоя и друго бутилка от въпросното Лидлско уиски. Той е доста по-либерален от мен в оценките си, но не се изказа особено ласакаво за Оркито. Смятам да му се доверя и да го пропусна.

atanas

Аз сигурно съм минал поне през 4 бутилки Орки с жената. Когато ти трябва нещо просто ей така да пийнеш и нямаш друго е идеално. Както е писал Евгени преди мен - идеален е за подарък или за новобранци, на които не върви да отвориш 15 годишен Глендронах :)
Начинаещият ще бъде впечатлен и с нещо малко - така ще има много повече пъти да се впечатлява като се качва по Райската стълба на малцовия любител.
---
Ако някой се чуди какво да ми подари за рождения ден, ето няколко идеи:
https://www.whiskybase.com/profile/zinaf/wishlist

Ноков и син /склад София, Сточна гара/. The Irishman Founders Reserve 36 лв.
Ако трябва да избирам между Паркинсон и Алцхайер, бих избрал Паркинсонът. По-добре е да разлееш малко уиски по панталона си, отколкото да забравиш, къде си оставил цялата бутилка !!!

todoresqu

Абе Насе, и жена ти ли пие уиски? Само нея не сме я виждали по Фестовете. Аз я познавам, ама не знаех че попийва. Моята само хаби Глен Морейчето заради Ковида. Нищо , дано и е за здраве.

atanas

Ами, Тоше, @todoresqu , пийва си и тя. Преди имаше навикът да скача на Ардбега, ама я научих да пие по-евтини неща :)
Последно ѝ купих едно ирландско от Билата - Peaky Blinder, не го бях чувал преди, но става като за нея. Тя разрежда здраво с вода и не върви да пие по-сериозни неща, които са за дегустиране. Тая седмица мисля да я пробвам да пийнем нещо по-интересно, но дано не си вкарам пак автогол като с Ардбега едно време   :))
---
Ако някой се чуди какво да ми подари за рождения ден, ето няколко идеи:
https://www.whiskybase.com/profile/zinaf/wishlist

Николай Николов

На drinklink.bg, наред с трайно намалените продукти, за този уикенд са пуснали намалени доста позиции с 15%. Окото ми хванаха цялата им налична гама на Ardbeg и Glenmorangie.

vutzov

03, July, 2020, 09:41:53 #26 Last Edit: 03, July, 2020, 09:53:13 by vutzov
Група, този месец има на промоция на Морска гара нещо което не бях виждал Grant's Elementary 8 Year Old - Oxygen, blenden grain, за 28 лева 1 литър. Ясно е че вероятно не е УАУ обаче е добре маркетирано с тази технология и с добрата цена. По сайтовете из Европа е 30+ евро. Убедиха ме и взех една вчера.

На 12.07 идвам към София някой ако е готов да рискува да каже и ще му донеса. 0882066309

Evgeni

Има и Ardbeg TEN, 1 литър за 75,50 лева.

vutzov

Quote from: Evgeni on 06, July, 2020, 13:56:45Има и Ardbeg TEN, 1 литър за 75,50 лева.

вярно добра цена. имам резерв и няма да дозареждам - отново ако някой иска мога да донеса уикенда

за Grant's Oxygen - подарих го, отворихме го, има нещо интересно но към момента не съм сигурен дали ще взема още една 😀