Author Topic: Разменям Bowmore Mariner 15yo 43% 50-100ml за Laphroaig Cairdeas  (Read 16020 times)

atanas

• Administrator
  • Connoisseur Member
  • Drams: +36/-1
    • Whisky Experience Bulgaria
А в Пикадили ако продават, най-вероятно ще е новата версия Scapa 16yo а аз търся по-младата версия Scapa 14 yo

Scapa 14yo - в процес на пакетиране; пакетирана и готова за изпращане :)

Ако някой се чуди какво да ми подари за рождения ден, ето няколко идеи :):
http://whiskybase.com/wishlist.php?userviewid=3818

Dobrev

• Active members
  • Aficionado Member
  • Drams: +19/-1
А в Пикадили ако продават, най-вероятно ще е новата версия Scapa 16yo а аз търся по-младата версия Scapa 14 yo

Scapa 14yo - в процес на пакетиране; пакетирана и готова за изпращане :)

Mnogo blagodarq na kolegite ot foruma: Evgeni, Todor i Nasko, za informaciqta I organizaciqta za nabavqneto na tazi butilka! Nazdrave dram
« Last Edit: 21, March, 2013, 15:44:14 by Dobrev »

Dobrev

• Active members
  • Aficionado Member
Въпрос към колегата Ardbeg:
Имам мерак да разменя някакво количество Port Charlotte An Turas Mor с Ardbeg Uigeadail от твоята колекция, ако те влече.
« Last Edit: 16, August, 2013, 12:33:26 by Dobrev »

Ardbeg

• Active members
  • Aficionado Member
  • Drams: +8/-1
50 гр?Имам още Да. Между другото, не ти ли пратих предния път като разменяхме?

Dobrev

• Active members
  • Aficionado Member
50 гр?Имам още Да. Между другото, не ти ли пратих предния път като разменяхме?
Да, Прати ми :) Ако искаш може да разменим по-голямо количество.

Ardbeg

• Active members
  • Aficionado Member
По принцип винаги съм навит за по-големи количества ,но са ми останали не повече от 200 гр.Понеделник ще ти пратя 50гр.

Ardbeg

• Active members
  • Aficionado Member
Между другото имам Glenmorangie Lasanta 12yo 46% i Balvenie Triple Cask 12 40 % aко те интересува.

Dobrev

• Active members
  • Aficionado Member
Между другото имам Glenmorangie Lasanta 12yo 46% i Balvenie Triple Cask 12 40 % aко те интересува.

Lasanta, мисля че съм пробвал веднъж една глътка в един бар. Като цяло и двете са си за пробване.

Ardbeg

• Active members
  • Aficionado Member
A искаш ли от двете да ти пратя по 50 гр пък ти да ми пратиш 50 от твойто ?Вместо да ти пращам Ардбега ( който мисля ,че си пробвал)

Dobrev

• Active members
  • Aficionado Member
И така става. Ако искаш може да изравним количествата с още едно от моите, ако ти грабне окото нещо, или да ти пратя 100мл от Port Sharlotte.

Ardbeg

• Active members
  • Aficionado Member
Квото ти се дава .Нямам претенции. И 50 гр само да ми пратиш няма да ти се разсърдя имайки предвид че Порта е по скъпо от моите ,които ще ти пращам.

Dobrev

• Active members
  • Aficionado Member
Ще измисля нещо. Остава да си поръчам малко шишенца.

Ardbeg

• Active members
  • Aficionado Member
Така ........значи с Добрев разменяме Буна за Бру .....нали така .А с Наско Буна за Лачейг. Остава тези 50гр от Трипъл Каска да ги разменя с някой ако ги иска....От преди седи налято в 50-тограмка ,не е 50 гр на дъното на бутилката.......Някой иска ли го ?

Ardbeg

• Active members
  • Aficionado Member
Ако искаш Наско да го трампим за тоя прослувут Спрингбанк. Демек Спринк + Лачейг за Буната и Трипъла.

Dobrev

• Active members
  • Aficionado Member
Така ........значи с Добрев разменяме Буна за Бру .....нали така .А с Наско Буна за Лачейг. Остава тези 50гр от Трипъл Каска да ги разменя с някой ако ги иска....От преди седи налято в 50-тограмка ,не е 50 гр на дъното на бутилката.......Някой иска ли го ?

Точно! Буната ми е мого интересна. Дано да не ми хареса, че ще трябва да купувам после бутилка  8)
Трипъл каск също ми е интересно, но не се сещам за какво мога да разменя. Предложи нещо.

atanas

• Administrator
  • Connoisseur Member
Ако искаш Наско да го трампим за тоя прослувут Спрингбанк. Демек Спринк + Лачейг за Буната и Трипъла.
Сделка. Ще ти подготва една 50тичка от Springbank-а (не знам как ще ми се откъсне от сърцето :) )

Ardbeg

• Active members
  • Aficionado Member
По принцип Трипъл Каска го пазех за Добрев( сделката беше ласанта  + трипъл за порт шарлота ,но ми изпиха ласантата) , но пък  от друга страна ,като казах ,за буната Добрев поиска нея ,така ,че предложих сделка на Наско ,която той прие( много искам да пробвам тоя Спринг). Не искам Добрев да ми се сърди - с него винаги сме разменяли колегиално. Ако искате вие се разберете на кой да го пратя.

Dobrev

• Active members
  • Aficionado Member
Ardbeg, tripple cask не ми е приоритет. Щях да ти предложа Springbank10, но Наско е бил така добър да ти предложи пръв :) След като видях Буната реших от куртоазия да ти предложа да си избереш нещо за размяна срещу трипъл каск, но мисля, че така се е получило по-добре :)
Ardbeg, няма да съжаляваш :) а Наско е много добър човек, да знаеш :)

Ardbeg

• Active members
  • Aficionado Member
ЗНам , знам ......няколко пъти съм го тормозел по телефона да ми помага за нещо .Последно го питах за утайката в Биг Пиййт. Беше така добър да ми обясни на дълго и на широко ,за което му благодаря.

atanas

• Administrator
  • Connoisseur Member
уф, изчервих се  :-[

важното е да се пробват нови уискита :)