Author Topic: Втори мини фест "Whisky Rum & Wine Master Test-2016"  (Read 2771 times)

Evgeni

• Active members
  • Connoisseur Member
  • Drams: +36/-2
Re: Втори мини фест "Whisky Rum & Wine Master Test-2016"
« Reply #20 on: 24, April, 2016, 11:49:29 »
Страхотно мероприятие!
Аз лично вчера си изкарах перфектно и много се забавлявах!
Най-хубавото беше, че се видяхме с много колеги от форума и както вече е традиция, имаше представители и от Варна.
И класовете са идеални мероприятия и перфектно организирани. Ние с Братчеда бяхме "зашеметени" от класа на "El Dorado", "Rare Collection "! Не бях пил подобно нещо! Трите рома "EL DORADO EHP Enmore 1993", "EL DORADO VSG Versailles 2002" и "EL DORADO PM Port Mourant 1999" са превъзходни и неповторими! Уникални! Особено третия.
Сигурен съм, че и днешния ден ще оправдае високите ми очаквания! И се надявам да се видим с още колеги!
Честита Цветница и весел празник!
« Last Edit: 07, October, 2016, 08:58:37 by Evgeni »

malty minion

• Full Member
  • Drams: +5/-0
« Reply #21 on: 24, April, 2016, 23:56:21 »
Беше страхотно :) Благодарности на Ангелина и Наско (whiskyexperience.bg) за ангажимента и хубавите мигове.

atanas

• Administrator
  • Connoisseur Member
  • Drams: +36/-1
    • Whisky Experience Bulgaria
« Reply #22 on: 26, April, 2016, 16:37:41 »
Освен че беше лудница, беше и голям кеф това събитие. Имаше много неща да се пробват, ама като трябваше да се работи не успях. Много съм доволен, че посетих два класа (е, то единият го правихме ние с Ангелина, така че ща не ща трябваше да ходя). Другият пак беше на хора от форума - Стан и Гайда.
То не беше точно клас, а традиционна сбирка на пияниците :), което го направи още по-приятен за мен. Уискитата бяха колкото редки, толкова и интригуващи и яки - реално фокусът беше върху самата напитка. Никой май не успя да уцели дестилерия, но долу-горе градусите ги налучквахме (с общи усилия), а и няколко години познахме. Класът беше и допълнително забавен поради присъствието на Фред Лейнг и Иън Макуилиям.

А, пробвах и няколко много хубави немски бири!

Ако някой се чуди какво да ми подари за рождения ден, ето няколко идеи :):
http://whiskybase.com/wishlist.php?userviewid=3818