Author Topic: Уиски бар The Whisky Library - Пловдив  (Read 669 times)

atanas

• Administrator
  • Connoisseur Member
  • Drams: +36/-1
    • Whisky Experience Bulgaria
Уиски бар The Whisky Library - Пловдив
« on: 04, April, 2015, 00:30:27 »
Сигурно ще прозвучи като самореклама, но също така е ценна информация, която искам да споделя с всички.

Миналата седмица официално заработи уиски бар в Пловдив... и то какъв! Барът е на последния етаж на хотел Империал с чудесна гледка към града, но се съмнявам, че някой би погледнал през прозорците, защото вътре определено има какво да се гледа.

Аз и "Измамницата" (нали това ѝ е последният прякор тук?) сме горди, че бяхме ангажирани да ги консултираме по важни въпроси относно бара, като селекцията и доставката на напитките, книгите за "библиотеката", да обучим персонала на заведението, и др. Радвам се, че има собственици на заведения в БГ, които мислят по този начин и инвестират не само в декор и шишета, но и в най-важното - хората.

Интериорът е просто страхотен - стил English Country Club - с удобни кожени кресла, всичко в масивно дърво, камина...

Честито на пловдивчани. От всички краища на страната може да им завиждат за придобивката :)

Успех на The Whisky Library.

Ако някой се чуди какво да ми подари за рождения ден, ето няколко идеи :):
http://whiskybase.com/wishlist.php?userviewid=3818

VP

• Active members
  • Sr. Member
  • Drams: +4/-0
Re: Уиски бар The Whisky Library - Пловдив
« Reply #1 on: 04, April, 2015, 14:20:17 »
Цъкнах го в нета, супер изглежда. Браво, дано потръгне  dram

Dobrev

• Active members
  • Aficionado Member
  • Drams: +19/-1
« Reply #2 on: 01, May, 2015, 16:43:20 »
Браво на вас и на инвеститорите от Пловдив.
Ще се радвам да има повече подобни места в БГ. Много ми хареса съдържанието на "Библиотеката" от етикети които сте подбрали. А щом има и спрингбанк, там съм ;)

martinsco

• Full Member
  • Drams: +1/-1
« Reply #3 on: 28, March, 2017, 10:46:04 »
Заинтригува ме...  :)
Непременно ще трябва да го посетя.
Понякога (рядко, за добро или не, незнам) когато вечер застана на терасата над нощен Благоевград с чаша в ръка се размечтавам как един ден и аз ще отворя малък уиски бар... ха-ха, малко лирично отклонение направих.
Някой скоро бил ли е, да каже как е сега? Какво ново старо..?
Кучета не са ме хапали, само хора!

https://www.whiskybase.com/profile/martinis/collection

Evgeni

• Active members
  • Connoisseur Member
  • Drams: +36/-2
« Reply #4 on: 28, March, 2017, 12:01:24 »
Барът е много изискан, стилен и уютен.
http://hotelimperial.bg/the-whisky-library/?lang=BG
Бил съм там няколко пъти на мероприятия организирани от Наско и Ангелина и съм се чувствал изключително приятно. Там се организират и други презентации, като мястото и много удобно за такива събития. Изборът на уиски е много голям, а цените са направо приятни. Трябва да се отбележи, че има и голямо предлагане на хубави пури.
Задължително трябва да се посети, стига човек да има такава възможност.