Author Topic: Среща - Ром. Furnace,София,ул.Емилиян Станев 2 А, 28.03.2014  (Read 1624 times)

Furnace

• Guest
Има ромове,които заслужават внимание и оценка.Разбира се те нямат това разнообразие на аромати и вкусове като Single Malt Whisky,но спокойно могат да си съперничат с бренди и коняк.Повечето от нас са дегустирали El Dorado и са намерили разлика при различните ферментации и отлежавания.Сега предлагам да съпоставим някои от добрите марки ром.
El Dorado 15 yo[/b] - 65 лв., Zacapa Solera 23 - 66 лв., Flor de Cana 18 yo - 49 лв., Appleton 12 yo - 42 лв., Doorly's XO - 45 лв.
Цените са за бутилка 0,7 л. Ценообразуването е както винаги. Предлагам да дегустираме по 0,025 л.
При тази разценка едно участие ще бъде 10 лева.
« Last Edit: 21, March, 2014, 19:14:36 by atanas »

z-imaging

• Guest

atanas

• Administrator
  • Connoisseur Member
  • Drams: +36/-1
    • Whisky Experience Bulgaria
Активирах записването.
Имаме ли час?

Ако някой се чуди какво да ми подари за рождения ден, ето няколко идеи :):
http://whiskybase.com/wishlist.php?userviewid=3818

Izmamnica

• Active members
  • Aficionado Member
  • Drams: +14/-0
Здравейте, моля да изясним един въпрос. Преди време имаше недоволни, от това че се обсъжда ракия във форума..Оттогава съм с впечатление, че дегустираме само уиски? Иначе аз с рома съм ок, особено ако завършим с нещо подходящо.. ;)

z-imaging

• Guest
аз за сушито съм пас
нещо шоколадово по ми се връзва с рома :)

Myuooki

• Full Member
  • Drams: +1/-1
Нямам претенции,но мисля,че арома наистина нещо сладичко ще е по-добре!

brayanov

• Newbie
  • *
  • Drams: +0/-0
И аз ще бъда + 1 този път.

Димитър Браянов
"I'm a simple man. All I want is enough sleep for two normal men, enough whiskey for three, and enough women for four."

Joel Rosenberg